Oferta kupna

Firma PROPET zajmuje się profesjonalnym odzyskiem jednego z najbardziej cennych surowców. W związku z tym, skupujemy kable miedziane, wiązki samochodowe a także inne odpady, które w swoim składzie mają miedź. Zakupione przez nas materiały, przechodzą następnie przez skomplikowany proces recyklingu, w wyniku którego uzyskane surowce zostają odpowiednio przygotowane i oddane do ponownego użytku.

Zajmujemy się skupem kabli, w tym:
– złomu wiązek samochodowych,
– złomu instalacji i przewodów elektrycznych,
– złomu przewodów telekomunikacyjnych.

Skup kabli i wiązek samochodowych – profesjonalna obsługa

Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy. Nasza oferta skierowana jest do serwisów, warsztatów oraz osób prywatnych, które poszukują miejsca na sprzedaż zbędnych instalacji. Dzięki naszemu doświadczeniu, zapewniamy sprawną i korzystną usługę wraz z recyklingiem.

W Propet skup kabli i wiązek samochodowych przebiega szybko i bezproblemowo. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy zadbają o to, abyś otrzymali Państwo atrakcyjną cenę za swoje instalacje.

Skup instalacji samochodowych Propet

Nasze działania są zgodne z zasadami ochrony środowiska. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w recykling, przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów i promujemy wielokrotne wykorzystywanie zasobów.

Wiązki samochodowe stanowią cenny materiał, ze względu na zawartą w nich ilość miedzi. W Propet zajmiemy się utylizacją, a Państwo będziecie mogli zyskać gotówkę i jednocześnie przyczynić się do zadbania o środowisko.

Recykling się opłaca!

Jako firma dostosowana do współczesnych standardów, rozumiemy znaczenie przetwarzania surowców w dzisiejszym świecie. Dlatego nie tylko prowadzimy skup wiązek, kabli i instalacji samochodowych, ale również dbamy o ich odpowiedni recykling. Pozwala to na odzysk cennych materiałów, takich jak miedź i inne metale, które są następnie wprowadzane z powrotem do obiegu produkcyjnego.

Ta metoda nie tylko zmniejsza zapotrzebowanie na nowe surowce, ale także przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 i innych szkodliwych skutków związanych z górnictwem i produkcją kabli. W Propet pracujemy na rzecz zrównoważonego rozwoju, pomagając zarówno naszym klientom, jak i całej planecie.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty kupna złomu kabli oraz wiązek samochodowych, nie tylko spełnią Państwo określone standardy prawne, ale przede wszystkim w dużej mierze przyczynią się do ochrony środowiska naturalnego.

Formalności ograniczamy do zbędnego minimum, dzięki czemu proces współpracy przebiega szybko i bezpiecznie. Naszym dodatkowym atutem są niezwykle atrakcyjne ceny jakie oferujemy Klientom.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami i nawiązania współpracy – razem możemy więcej!

Notowania ceny miedzi

wg giełdy londyńskiej bieżące z dnia 17.06.2024.

8880 Euro

wg giełdy amerykańskiej oficjalne z dnia 14.06.2024.

9650 USD

Kursy