Poznaj nas bliżej

Jesteśmy profesjonalną firmą recyklingową z polskim kapitałem zlokalizowaną w Rawiczu, która na krajowym rynku funkcjonuje już od kilkunastu lat.
PROPET sp.j. świadczy kompleksowe usługi w zakresie gospodarowania odpadami przemysłowymi. Swoją ofertę kierujemy zarówno do małych jak i dużych firm, które chcą oddać odpady powstałe na skutek prowadzonej działalności gospodarczej. Jednym ze sposobów na ich bezpieczne wyeliminowanie jest przeprowadzenie skomplikowanych czynności i procesów związanych z recyklingiem.
Firma PROPET posiada wszystkie wymagane pozwolenia na prowadzenie recyklingu!

Nasze działania skupiamy w zakresie:
– odzysku metali kolorowych, w procesie recyklingu kabli elektrycznych oraz wiązek samochodowych;
– recyklingu odpadów poprodukcyjnych z tworzyw sztucznych, w wyniku czego produkujemy przemiały oraz re-granulaty z tworzyw sztucznych.
Cechuje nas pełen profesjonalizm, wysoka jakość wykonywanych usług oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy nowoczesne urządzenia i inne niezbędne sprzęty, które  umożliwiają nam profesjonalne przeprowadzenie wszystkich czynności związanych z procesem odzysku i przetworzenia uzyskanych surowców. Naszą mocną stroną jest przede wszystkim bogate doświadczenie, dzięki któremu chętnie podejmujemy się każdej współpracy.

Recykling - w trosce o środowisko naturalne!
Recykling, określany potocznie mianem utylizacji jest jedną z najpopularniejszych metod ochrony środowiska. Jego głównym celem jest powtórne wykorzystanie materiałów uzyskanych z przetworzonych odpadków. Recykling przyczynia się do zmniejszenia ilości wytwarzanych odpadów, a także w znacznym stopniu ogranicza zużycie surowców naturalnych. Do głównych zalet recyklingu zaliczyć możemy: - znaczną redukcję odpadów, - zmniejszenie wykorzystania naturalnych surowców, - bezpieczne pozbycie się szkodliwych dla środowiska odpadów, - przetworzenie odpadów w celu ich ponownego wykorzystania, - ochronę środowiska naturalnego.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kupna i sprzedaży oraz skorzystania z naszych usług. Wspólnie możemy zrobić więcej!

Notowania ceny miedzi

wg giełdy londyńskiej bieżące z dnia 17.06.2024.

8880 Euro

wg giełdy amerykańskiej oficjalne z dnia 14.06.2024.

9650 USD

Kursy